top of page

TEMİZLİKTE GÜVEN DOLU 20 YIL

Almanya merkezli BLAU Temizlik firması olarak güven ve tecrübe dolu 20 yılı aşkın bir süre ile tüm müşterilerimizde memnuniyet garantisi ve harika sonuçlar elde etmelerini sağlamanın yanı sıra Alman iş disiplini ve titizliği ile farkımızı ortaya koymaya ve bu konuda profesyonel hizmet sunmanın yanı sıra her türlü temizlik süreçlerinin yönetimini ve sonuçlandırılmasını sağlamaktayız.

BIRAKIN BİZ YAPALIM

Temizlik denilince ilk akla gelen firmaların başında olmamızın yanı sıra ihtiyacınız olan cam temizliği, iş yeri temizliği, okul & dershane temizliği, sağlık kurumları temizliği, ortak alan temizliği, büro & ofis temizliği, yüzey temizliği, koltuk & sandalye temizliği, inşaat sonrası temizlik hizmetleri gibi yüzün üzerinde farklı temizlik konularını içeren her alanda temizlik hizmetlerimizi profesyonel olarak sunmakta ve harika sonuçlar oluşturmaktayız.

İhtiyacınız olan temizlik hizmetini almak ve detaylı bilgi edinebilmek için yapmanız gereken bir telefon kadar uzağınızda olan bizlere ulaşmanız ve BLAU Temizlik hizmetlerinin avantajlı fiyatları ile hizmetlerimiz hakkında bilgi almanızdır. Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

bottom of page